Damla Etiket Nedir

Damla Etiket Nedir?

Damla etiketler, poliüretan ham madde kullanılarak üretilir ve bu malzeme sayesinde etiketlere dayanıklılık ile şeffaf, kabarık bir görünüm kazandırılır. Yüksek kaliteli baskı teknikleri kullanılarak, canlı ve detaylı görseller elde edilir. Bu üretim yöntemi,  hem estetik bir çekicilik hem de uzun ömürlü kullanım sunar, bu da onları çeşitli uygulama alanları için ideal hale getirir.

 

3 boyutlu görünümleri ve parlak yüzeyleriyle dikkat çekenherhangi bir ürüne ya da yüzeye profesyonel ve kaliteli bir dokunuş katmanın yanı sıra, özelleştirilebilir özellikleri ile markanızın benzersiz kimliğini ve tarzını yansıtma imkanı sunar. Bu özellikler, damla etiketleri marka bilinirliğini artırmak ve uzun vadeli farkındalık yaratmak isteyen işletmeler için vazgeçilmez bir seçenek haline getirir. 

Damla Etiket ürünlerinizin üzerinde yıllarca yıpranmadan kalır.

1 1
Sıcaklık Dalgalanmaları
Etiketlerimiz yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı dayanıklıdır, bu da onları soğuk depolama alanlarından sıcak üretim ortamlarına kadar geniş bir sıcaklık aralığında kullanım için uygun hale getirir.
2 1
Kimyasal maddelere maruz kalma
Etiketlerimiz temizlik maddeleri, yağlar, asitler ve bazlar gibi kimyasallara karşı dayanıklıdır, bu da onları kimyasallarla temas eden ürünlerde kullanım için uygun hale getirir.
3 1
UV radyasyonu
Etiketlerimiz güneş ışığına ve UV radyasyonuna karşı dayanıklıdır, bu da dış mekânda kullanılan ürünlerde renk solmasını ve malzeme bozulmasını engeller.
4 1

Nem ve suya maruz kalma

Nem ve suya dayanıklı yapıştırıcılar ve malzemeler kullanarak, etiketlerimiz nemli ortamlarda ve suya maruz kalan ürünlerde dayanıklılığını korur.

1 2
Aşınma ve sürtünme

Etiketlerimiz sürekli sürtünme ve aşınmaya karşı direnç gösterir, yoğun kullanılan ürünlerde ve mekanik aşınmaya yatkın alanlarda ömürlerini uzatır.

2 2
Toz ve kir

Etiketlerimiz tozlu ve kirli ortamlarda bile görünümlerini ve yapışkanlıklarını korur, dayanıklı performansı sergiler.

Özel boyut ve Kesim

Etiketler

Damla Etiket Sanayi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tamamen özelleştirilebilir damla etiket tasarımları sunuyoruz. İster bir logo, ister metin, ister karmaşık bir tasarım olsun, yetenekli ekibimiz markanız için mükemmel etiketi yaratmak üzere sizinle birlikte çalışacak.

3M
Möllers Damla Etiketi

Damla etiketlerimiz, 3M kalitesiyle güçlü yapışma özelliğine sahiptir. 3M markasının özel yapışkan yüzeyi kullanılarak basılan etiketlerimiz, birçok yüzeye mükemmel şekilde yapışır ve uzun süreli bir dayanıklılık sunar. Bu sayede, ürün etiketlerimiz, farklı malzemeler üzerinde güvenilir ve stabil bir performans sergiler.

İletişim

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karanfil Sokak No:122 Kat:2 Parseller/Avcılar/İSTANBUL

Telefon: (0212) 428 99 00

Mail: [email protected]

Copyright 1999-2023 by Damla Etiket Sanayi. Tüm hakları saklıdır. 2023