Hakkımızda

DES Etiket, 1998’den beri İstanbul merkezli olarak damla etiket sektöründe lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. İşimize olan derin bağlılığımız ve kapsamlı bilgi birikimimizle, sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmayıp, sektördeki son gelişmeleri sürekli olarak izleyerek yenilikçi çözümler sağlıyoruz. Zorluklarla karşılaştığımızda, pragmatik ve çözüm odaklı yaklaşımımızla, etkili ve uygulanabilir sonuçlar elde ediyoruz.

Disiplinli ve sistematik çalışma anlayışımız, projelerimizin her aşamasında tutarlılık ve mükemmelliği garanti ediyor. Her projeye özel iş akışını titizlikle planlıyor, tüm ekip üyelerimizin bu sürece katılımını sağlayarak, hizmet kalitemizi sürekli olarak yükseltiyoruz.

DES Etiket olarak, Charles A. Mills’in “Kalitenin, doğru ürün veya hizmeti, doğru zamanda ve doğru fiyatla müşteriye ulaştırmak” olarak tanımladığı prensibi benimsiyoruz. Bu felsefe, iş süreçlerimizin temelini oluşturmakta ve müşterilerimize üstün hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Firmamızın bu özgün nitelikleri, sizinle daha yakın bir etkileşime girdiğimizde, DES Etiket’in niçin sektörde fark yarattığını açıkça ortaya koyacaktır.

İletişim

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karanfil Sokak No:122 Kat:2 Parseller/Avcılar/İSTANBUL

Telefon: (0212) 428 99 00

Mail: [email protected]

Copyright 1999-2023 by Damla Etiket Sanayi. Tüm hakları saklıdır. 2023